I tátové se rádi starají o své děti

Partneři

Originální samolepky na auto

Mámy pro mámy - podpořme předčasně narozené Kulíšky a jejich rodiče

Vše o levácích

Budete překvapeni, jak svobodně může vzdělávání fungovat.
Od maminky

Tour de Kids

Tátové - táta a dítě

Střídavka
LOM

 

Poslední komentáře

14 moudrostí, které byste měli vědět o těhotné ženě

1. Fakt musí jít na záchod. A musí tam jít hned.

2. Její nálada se může změnit každou sekundu. A pak opět a zas.. A později ještě jednou.

3. Ranní nevolnost neznamená, že se objevuje výlučně ráno. Některé ženy pociťují její příznaky kdykoliv během dne. Mějte s ní proto soucit.

4. Dívá se na vás jinak. A záleží jen na vás, jak jinak. Pokud projevíte zájem o přípravy, které souvisí s příchodem nového člena rodiny, může vás milovat ještě intenzivněji. Pokud se budete tvářit, že se vás to pořádně netýká, bude pochybovat o vaší schopnosti zvládnout roli otce.

5. Dokáže se naštvat mnohem rychleji, než kdykoliv předtím. Přibližně 4krát rychleji.

6. Co je vaše, je i její. Co je její, toho se ani nedotkněte. V mnoha věcech budete nadále sdílet pocit sounáležitosti a vzájemného sdílení, kteří jste si lety soužití vybudovali. Když se však mluví o jídle, tam končí veškerá legrace. Co bude vaše společné nebo jen vaše, o to bude projevovat obecný zájem. Pokud však nenajde v šuplíku kousek vlastní čokolády, který si tam odložila, může se rychle změnit na ohnivou kuličku. Prostě to nedělejte.

7. Připravte se na to, že přiberete. Netýká se to jen žen, i když oni mívají záchvaty chutí. Jelikož s ní však budete toužit držet tempo, nějaké to kilo se může nalepit i na vás.

8. Sbohem, smysl pro humor. Dobrá zpráva je, že čekáte děťátko. Špatná zpráva je, že v těle vaší partnerky není dostatek místa pro děťátko i pro smysl pro humor. Vaše vtípky proto v tomto období nemusí vždy padnout na úrodnou půdu. Žertovat sice můžete nadále, ale v mezích normy. Pokud se něco takového dá.

9. Hlavně jí nepřipomínejte, jak vypadá. Zdá se vám vypouklé bříško a oblé tvary vaší těhotné partnerky neskutečně milé a přitažlivé? Říká to mnoho mužů. Hlavně jí to však opakovaně nezdůrazňujte, protože na vás co chvíli vyletí s poznámkou: "Přestaň mi říkat, že jsem tlustá! Vím, že jsem tlustá! Nemusíš mi to ještě i ty donekonečna opakovat!" Nuže, ženy jsou na svou postavu alergické, to přece všichni dobře víme. Netvařte se, že v době těhotenství tomu tak není.

10. Uslyšíte detailní přednášky o ženské anatomii. Velmi detailní a otevřené přednášky. Budete znepokojen. Pravděpodobně se už na ženy nebudete dívat stejně, jako dosud.

11. Občas se bude chovat velmi vyděšeně. Vystrašit ji může článek v těhotenském časopise. Vaším úkolem v té chvíli bude najít jiný článek, který vyvrátí to, co bylo psané v prvním časopise.

12. Pokud s ní nesoucítíte, riskujete od základů váš vztah. Demonstrujte, jak jen umíte, svůj soucit k jejím bolestem, nevolnosti i obavám. Pokud se o to ani nepokusíte, riskujete zbytečné napětí, které v tomto období neprospívá nikomu z vás tří.

13. Neočekávejte, že bude mít stejnou výdrž jako dosud. Nebude schopna držet krok s množstvím aktivit, které zvládala před těhotenstvím. Počínaje prací, přes volný čas a péči o domácnost. Některé z těchto věcí budete muset ukočírovat jednoduše vy.

14. Musí jít opět čurat. Bez srandy.

 

Tip: Chytří rodiče nakupují online.

Pokud Vás nebaví běhat od obchodu k obchodu, stát ve frontách v supermarketech a hledat nejlevnější zboží pro těhotné? Neplýtvejte svým drahocenným časem ani energií, všechny potřeby pořídíte výhodně, rychle a hlavně online na Feedo.cz

 

Zajímavé odkazy

Liberecká pražírna - prodejna čerstvě pražené kávý a káva s sebou 
Tip pro vás: Centrum asistované reprodukce EUROPE IVF poskytuje komplexní léčbu poruch neplodnosti.