I tátové se rádi starají o své děti

Partneři

Originální samolepky na auto

Mámy pro mámy - podpořme předčasně narozené Kulíšky a jejich rodiče

Vše o levácích

Budete překvapeni, jak svobodně může vzdělávání fungovat.
Od maminky

Tour de Kids

Tátové - táta a dítě

Střídavka
LOM

 

Poslední komentáře

Zajímavé výrobky

Přichází čas Vánoc…

V této době je většina z nás, rodičů, vystavována obrovskému tlaku. Odevšud se na nás snáší informace o tom, co musíme pořídit našim dětem, bez čeho by snad ani nevyrostly. Nejnovější hračky, postavičky z oblíbených seriálů, hračky, které dítko vidělo u svého kamaráda a nemohou mu chybět.

Ručně malované pohledy nejen pro děti

Ručně malované pohledy

„Mamííííí, koupilas mi na školku v přírodě ty pohledy?“ zeptala se má nejstarší dcera, tehdy pětiletá, v pátek večer. V sobotu ráno měly s mladšísestřičkou odjíždět a před autobusem se muselo vždy odevzdat 5 dopředu napsaných pohledů. „No….eeeee…..Kačenko promiň, zapomněla jsem“ přiznala jsem upřímně. Myslím, že naučit děti přiznat svou chybu je důležité. Stejně tak jako umět si poradit a najít řešení. Proto jsem hned pohotově přidala „ale neboj, ráno je budeš mít. Spolehni se!“ A dcerka spokojeně usnula….

Nálož od Hamánka

Hamánek

Dostalo se nám potěšení ochutnat různé dobroty od Hamánka. Popravdě na něm obě mé děti, z větší části vyrostly. Cenově dostupné příkrmy, přesnídávky a svačinky jim vždy docela chutnaly. Po otevření balíčku zmizely jako první „cucíky“ KV s červeným ovocem 120g. Tyto skvěle skladovatelné pytlíčky s uzávěry jsou při delším cestování autem k nezaplacení. Zasytí a většinou i interiér auta přežije bez větší újmy.

Základní hračky na ven, které děti musí mít

Dětské hračky ven

Jistě jste již přemýšleli, kdy vyrazíte se svými dětmi na hřiště, do přírody nebo jen do zahrady na pískoviště. Připravili jsme pro vás přehled základných hraček, které každé dítě na vnější hrátky potřebuje. Kluk nebo holka - jakmile má tyto jednoduché hračky, miluje je! Zábava je zaručena pro děti od čtyř let i mladší, ale tato základní hračkářská výbava má v podstatě široké věkové rozpětí bez horního omezení. Není vyloučeno, že se s ní zahrajete i vy.

Nočník Hačík

Úžasný dřevěný nočník Hačík tygr

Chcete svůj poklad brzy naučit na nočník? Není nic jednoduššího, stačí, aby to děti bavilo. Nebudete muset používat pochybné rady našich prababiček. Stačí posadit dítě na nočník, který se mu bude líbit. Nočník Hačík je jasná volba. Výhody jsou jasné, estetické provedení silně převyšuje jakékoli plastové výtvory. Dřevo je dřevo, krásně vymalovaný pes nebo tygr je prostě úžasný. Cena v hodnotě 2 balení plen je více než příznivá. Proto neváhejte a využijte exkluzivní 7% slevu pro Vás návštěvníky stránek www.tatanamaterske.cz.

Stránky

Zajímavé odkazy

Liberecká pražírna - prodejna čerstvě pražené kávý a káva s sebou 
Tip pro vás: Centrum asistované reprodukce EUROPE IVF poskytuje komplexní léčbu poruch neplodnosti.