I tátové se rádi starají o své děti

Partneři

Originální samolepky na auto

Mámy pro mámy - podpořme předčasně narozené Kulíšky a jejich rodiče

Vše o levácích

Budete překvapeni, jak svobodně může vzdělávání fungovat.
Od maminky

Tour de Kids

Tátové - táta a dítě

Střídavka
LOM

 

Poslední komentáře

Boby s volantem stále frčí

Navnadili jsme vás minulým článkem o připravených bobových a sáňkařských dráhách? Vidíte za oknem sněhovou nadílku a těšili jste se, že ten správný bob či sáňky letos nadělí Ježíšek pod stromeček? A ono nic?

Dnes ve dnech, kdy kamenné i internetové obchody potřebují doprodat zimní zboží je druhá nejlepší šance k nákupu. Ani na připravené dráhy není nutno zajíždět daleko, pro nejmenší děti to stejně není ještě bezpečné.

Vyhlédněte si tedy kopec či kopeček, kam se dá dojít pěšky. Malá procházka na čerstvém vzduchu nikomu neuškodí. Dobrou alternativou je pak vyjet trochu výše. Nejlépe autem, přibalit do kufru, jak dětské boby na sníh, tak případně první lyže. Dole u sjezdovek bývají místa, kde vás s dětmi nechají trochu bobovat. U toho si celá rodina užije spoustu legrace, zvláště když sjíždění proložíte pořádnou koulovačkou. Výhodou těchto svahů je i blízké občerstvení.

Při koupi myslete i na bezpečnost, velkou radost dětem udělají třeba boby s volantem.  Jsou snadněji ovladatelné tudíž i bezpečnější. Boby mají nespornou výhodu v tom, že i na neuklouzaném sněhu jezdí. Sáně potřebuji již hlubší a udusaný svah.

Děti sáňkování milují tak proč jim tuto skvělou zábavu nedopřát. Nechte je venku pořádně vyřádit, potom jim uvařte horký čaj a hurá do hajan.

Tags: 

Zajímavé odkazy

Liberecká pražírna - prodejna čerstvě pražené kávý a káva s sebou 
Tip pro vás: Centrum asistované reprodukce EUROPE IVF poskytuje komplexní léčbu poruch neplodnosti.