I tátové se rádi starají o své děti

Partneři

Originální samolepky na auto

Mámy pro mámy - podpořme předčasně narozené Kulíšky a jejich rodiče

Vše o levácích

Budete překvapeni, jak svobodně může vzdělávání fungovat.
Od maminky

Tour de Kids

Tátové - táta a dítě

Střídavka
LOM

 

Poslední komentáře

Maminky, pozor: Znáte pravdu o Nestlé?

Nestlé – to jsou přeci čokolády a káva, ne? Ale kdepak. Pod značkou Nestlé se skrývá mnohem víc! Kromě sladkostí a instantní kávy pořídíte s logem Nestlé také kulinářské výrobky, cereálie, nápoje, bezlepkové potraviny a kojeneckou výživu. Kojenecká výživa dokonce stála za zrodem Nestlé! Zjistěte s námi, kde se Nestlé vzalo, a jako bonus vám prozradíme, kde výrobky Nestlé pořídíte nejvýhodněji!

Dítě s čokoládou

Kde se vzalo Nestlé? Za vším je dětská výživa!

Společnost Nestlé byla založena roku 1866. Za založením firmy stály pokusy o vytvoření náhrady za mateřské mléko, která by umožnila hodnotnou výživu a často i záchranu života dětí matek, které nemohou kojit. Během několika let si dětská výživa pod značkou Nestlé získala oblibu po celém světě. Nestlé se dokonce stalo prvním výrobcem dětské výživy v ČSR. Vsaďte na prověřenou značku!

Dítě pijící mléko

Kvalitní výrobky nemusí být předražené!

Současný vývoj značky Nestlé je spojován se zdravou výživou a životním stylem. Za vším stojí mnohaletý výzkum a vývoj, díky kterému patří výrobky Nestlé k tomu nejkvalitnějšímu na trhu. Nestlé trvá na dodržování přísných standardů dodávaných surovin a zásad ekologické udržitelnosti. Jaký má Nestlé hlavní cíl? Zjistit optimální kombinaci ceny a kvality u všech svých výrobků. Takže kvalitu výrobků Nestlé můžete svému děťátku dopřát i vy!

Ukazující díte

Nestlé – to pravé i pro vaše dítko?

Díky neustálému vývoji nyní může Nestlé nabídnout to nejlepší i pro vaše dítko. Kojenecká mléka BEBA PRO jako jediná na trhu obsahují živé probiotické kultury Bifidus BL, které jsou podobné těm, které obsahuje mateřské mléko. Zajišťují tak správný vývoj děťátka. A když začnete s příkrmy, určitě si zamilujete kaše, mlíčka s kaší či Yogo příkrmy Nestlé. Jsou vyrobeny jen z těch nejkvalitnějších surovin a pořídíte je v nepřeberném množství příchutí!

Krmené dítě

Nenechte si ujít bezva akci!

Nestlé si pro vás ve spolupráci s Feedo.cz připravilo skvělou akci, ve které pořídíte výrobky Nestlé za super ceny. Kojenecká mléka BEBA pořídíte již od 229 Kč, kaše pořídíte s 15% slevou a mlíčka s kaší na vás čekají v akci 4+2 zdarma. Jako bonus dostanete k nákupu dárek v podobě hračky značky Munchin. A navíc budete mít poštovné zdarma! Stačí nakoupit na Feedo.cz jakékoliv výrobky značky Nestlé alespoň za 1799 Kč. Dopřejte svému dítku kvalitní výrobky Nestlé!

Komentáře

No Avatar
Karolína Vetchá (neověřeno) on 3. Listopad 2016 - 7:56

Dobrý den, já teď momentálně probdím noci kvůli sxnovi co je nějak nenasytný a v půl roce jsem musela začít dávat umělou stravu, protože mu už moje mlíčko na noc nestačilo. Nejdřív jsme měli problémy s kolikama a když jsme je vyřešili probiotickými kapkami od Valosunu, které zabíají na 100% oproti espumizanu tak teď tohle! Ale Míčko beba na noc nám pomáhá...A co se cukrů týká tak to mám vyskoušené u dcery, že jí nedávám doma vůbec sladkosti, protože je pak jak z divokých vajec!

Zajímavé odkazy

Liberecká pražírna - prodejna čerstvě pražené kávý a káva s sebou 
Tip pro vás: Centrum asistované reprodukce EUROPE IVF poskytuje komplexní léčbu poruch neplodnosti.