I tátové se rádi starají o své děti

Partneři

Originální samolepky na auto

Mámy pro mámy - podpořme předčasně narozené Kulíšky a jejich rodiče

Vše o levácích

Budete překvapeni, jak svobodně může vzdělávání fungovat.
Od maminky

Tour de Kids

Tátové - táta a dítě

Střídavka
LOM

 

Poslední komentáře

Základní hračky na ven, které děti musí mít

Dětské hračky ven

Jistě jste již přemýšleli, kdy vyrazíte se svými dětmi na hřiště, do přírody nebo jen do zahrady na pískoviště. Připravili jsme pro vás přehled základných hraček, které každé dítě na vnější hrátky potřebuje. Kluk nebo holka - jakmile má tyto jednoduché hračky, miluje je! Zábava je zaručena pro děti od čtyř let i mladší, ale tato základní hračkářská výbava má v podstatě široké věkové rozpětí bez horního omezení. Není vyloučeno, že se s ní zahrajete i vy.

Tyto hračky nejsou nijak zvláštní ani neobvyklé. Jsou to jednoduché věci, které jsme i my zbožňovali a každé dítě je má, nebo alespoň by mělo mít. Některé hračky jsou stejně použitelné uvnitř i venku, zatímco jiné slouží pouze pro venkovní aktivity.

Na zábavu venku či v přírodě je čas myslet už teď, když přichází velikonoční čas. V tomto období bývají dny již dostatečně teplé na práce v zahradě i hry na dvoře.

Děti musí mít i venkovní hračky

Sportovní hry

Sportovní hry jsou klasika, právě pro to by neměly chybět žádnému dítěti. Díky hře mohou starší děti trénovat motoriku při zasahování míče kriketovém pálkou, přesnost při shazování kuželek nebo strefování se do basketbalového koše.

Menší děti se zase baví, když mohou nosit zakoulený míč nebo stavět kuželky. Takovým vychytralým způsobem se děti učí pravidla sportů pro velké.

Dětský piknikový stůl

Piknikové stoly využívají zejména dívky, když se hrají na velké dámy, ale na své si přijdou i kluci. Stůl umístěný vedle pískoviště slouží k odkládání věcí při hře. Fantasticky ho využijí i malí umělci pro tvorbu svých originálních děl.

Navíc, dětem můžete na takovém piknikovém stole servírovat oběd nebo malé občerstvení, a když na něj postavíte sklenice s nápojem, zabezpečíte tak dětem pitný režim.

Dětské kolečka

Děti zbožňují ten pocit, když jsou nápomocné. Dětské kolečko je skvělá hračka, díky které vám děti pomohou uklidit na dvoře, nebo si mohou po zahradě tahat své vlastní velké poklady. Takovou hrou se dozvídají o rovnováze, kterou je třeba udržovat. Při výběru je třeba zaměřit se na pevnou a odolnou konstrukci, aby se kolečko co chvíli nerozpadlo či nezlomilo.

Dětské hračky na ven

Dětská sekačka na trávu

Sekačka na trávu je velmi jednoduchá, ale funkční hračka do venkovního prostředí. Když se jí děti chytí, najednou mají plné ruce práce. Děti v mladém věku totiž velmi rádi dělají všechny domácí práce, které vidí u rodičů. Takto se trénují až do doby, kdy jsou reálné připraveny pracovat s opravdovou sekačkou.

Zahradní nářadí na práci kolem domečku

Všimli jste si, jak úporně se děti snaží pomáhat vám při venkovních pracích? Na dvoře dělají vše, co je v jejich silách. Když vidí jako máma či táta hrabe listí nebo vykopává plevel, chtějí to dělat také! Zahradní nářadí je ideální hračka pro malé pomocníky. A největším zážitkem je, když můžou obrábět vlastní zahrádku kolem vlastního dětského domečku.

Konvička

Zase a znovu, děti se rádi hrají venku a pomáhají vám. Navíc skutečně zbožňují, když se mohou hrát s vodou a konvičkou zalévat květiny.

Hračky do písku

Děti rozhodně musí mít nákladní auta na písek. Pro více dětí - větší zábava. Nemusíte koupit malou hotovou nádobu na písek, udělejte jim řádně velké pískoviště. Pak už jen objednejte za kamion písku, a je to!

Do velkého pískoviště třeba nakladače a tahače na písek, aby děti mohly jezdit po svých cestách-necestách. Stejně důležité jsou i lopaty a kbelíky, aby měly děti s čím pracovat.

Míč venku nesmí chybět

Jaké by to bylo dětství bez her s míči? Míč prostě nesmí chybět! Děti se s ním zahrají hodně kolektivních her i samostatných aktivit.

Chodníkové křída - hračka číslo jedna

Chodníkové křída je absolutně univerzální „hračka“ na ven. Děti ji využijí na tvorbu her, procvičí si psaní, kreslení, nebo mohou být jednoduše kreativní. Hra s křídou má velký potenciál, děti se tříbí v používání hrubé a jemné motoriky, a stejně tak v tvorbě uměleckých děl. Dá se vůbec křída na chodníky nemilovat?

Komentáře

No Avatar
donlabuznik (neověřeno) on 15. Květen 2018 - 17:26

Ahoj, to my jsme chtěli, aby děti na čerstvém vzduchu trávily co nejvíce času, proto jsme se rozhodli ke koupi menšího nafukovacího bazénu. Mysleli jsme taky na hračky na zahradu, takže jsme jim obstarali https://hrackyzadobrekacky.cz/hracky-na-zahradu pískoviště a fotbalové branky. díky tomu jsou na zahradě daleko víc než doma, za což jsme s manželkou moc rádi.

Zajímavé odkazy

Liberecká pražírna - prodejna čerstvě pražené kávý a káva s sebou 
Tip pro vás: Centrum asistované reprodukce EUROPE IVF poskytuje komplexní léčbu poruch neplodnosti.