I tátové se rádi starají o své děti

Partneři

Originální samolepky na auto

Mámy pro mámy - podpořme předčasně narozené Kulíšky a jejich rodiče

Vše o levácích

Budete překvapeni, jak svobodně může vzdělávání fungovat.
Od maminky

Tour de Kids

Tátové - táta a dítě

Střídavka
LOM

 

Poslední komentáře

Inspirováno přírodou – potvrzeno vědou Sunar premium v novém

Sunar představuje vylepšenou řadu Sunar premium, jehož složení vychází z nejnovějších poznatků vědy a je podloženo výsledky první klinické studie prováděné na kojencích, která srovnávala náhradní kojenecké výživy s mateřským mlékem. Sunar premium obsahuje
jedinečnou kombinaci látek inspirovanou složením mateřského mléka, např. mléčný tuk, který je podle odborníků na výživu potřebný pro správný vývoj dítěte. Proto je nyní vylepšená receptura tak blízko složení mateřského mléka jako nikdy předtím. Navíc nově přichází i v jednoduše znovu uzavíratelném praktickém balení.

Nedávno realizovaná klinická studie* se zaměřovala na unikátní složku, tzv. lipo-proteinovou
membránu mléčného tuku (MFGM), která je přítomna v mateřském mléce, ale ne v běžné kojenecké výživě. Tato studie ukazuje, že u kojenců krmených inovovanou kojeneckou výživou s obsahem MFGM byl ve věku 12-ti měsíců zaznamenán lepší vývoj poznávacích funkcí (schopnost učit se řeč, zpracovat informace nebo například rozhodovat se) ve srovnání s kojenci živenými standardní kojeneckou výživou bez MFGM; úroveň jejich rozvoje byla zcela srovnatelná s kojenými dětmi. Navíc byla potvrzena výrazně nižší frekvence výskytu zánětu středního ucha, než u dětí krmených standardní kojeneckou výživou. Tento výzkum náhradní kojenecké výživy byl vůbec prvním svého druhu,“ říká Prof. Olle Hernell ze švédské univerzity v Umea.

Sunar premium 1 600g lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Sunar premium je vhodnou volbou pro maminky, díky které budou mít jistotu, že dají svým dětem to nejlepší. Sunar premium podle vzoru mateřského mléka obsahuje vedle mléčného tuku také vitaminy a minerální látky, nukleotidy, galaktooligosacharidy zkráceně GOS (prebiotická vláknina). Dále obsahuje významné polynenasycené mastné kyseliny DHA a ARA, které jsou přirozenou součástí mateřského mléka a měly by být dle doporučení odborníků v dostatečném množství přijímány stravou. Obsažené vitaminy A, C a D jsou významné pro správný vývoj imunitního systému. Vitamin C dále podporuje vstřebávání železa, které přispívá k rozvoji poznávacích funkcí (koncentrace, paměť, rozvoj řeči a schopnost učit se). Sunar premium má zároveň díky obsahu mléčného tuku lahodnou, přirozeně mléčnou chuť.

Inovovaná receptura Sunar premium byla připravena ve spolupráci s odborníky z nezávislé vědecké organizace Hero Institute for Infant Nutrition. Jejím cílem je vyvíjet ty nejlepší produkty v oblasti 

kojenecké a dětské výživy.


Zajímavé odkazy

Liberecká pražírna - prodejna čerstvě pražené kávý a káva s sebou 
Tip pro vás: Centrum asistované reprodukce EUROPE IVF poskytuje komplexní léčbu poruch neplodnosti.