I tátové se rádi starají o své děti

Partneři

Originální samolepky na auto

Mámy pro mámy - podpořme předčasně narozené Kulíšky a jejich rodiče

Vše o levácích

Budete překvapeni, jak svobodně může vzdělávání fungovat.
Od maminky

Tour de Kids

Tátové - táta a dítě

Střídavka
LOM

 

Poslední komentáře

Jak si s dětmi užít prohlídku hradu aneb zřícenin je všude dost

Tuto otázku jsme si s manželkou položili asi před rokem a půl. Jelikož zastáváme názor „co nemáš rád, nečiň jinému“ nechtěli, jsem naše prcky tahat na standartní prohlídky. Jedna z věcí co opravdu nesnášíme je tříleté dítě řvoucí nudící se na prohlídce. Proto nás ani nenapadlo chodit na standartní třiceti a více minutové prohlídky. Mým názorem, že každý z nás by se měl zamyslet, zda si jeho potomek prohlídku hradu alespoň trochu užije.

Protože jsme ostatním návštěvníkům nechtěli jejich prohlídky „zpříjemnit“, navštěvujeme zříceniny v našem okolí. Máme velké štěstí, že jich máme v dosahu dost a dost. Pro děti je to opravdové dobrodružství. Prolézáme staré sklepení, hradby věže a další rozvaliny starých hradů. Před návštěvou se snažíme o hradu něco zjistit a pří prohlídce dětem vyprávět co se na hradě dělo.

Děti i my si tento druh prohlídek hradů velmi užíváme. Každý večer po návštěvě zříceniny musím vyprávět, jak se hrad stavěl, kdo v něm bydlel a podobně.

Až nám dojdou zříceniny hradů v okolí, máme v plánu rozhledny. Opět nikoho nějak moc nerušíte radostným dětským křikem a výhled do kraje je také úžasný.

Co Vy máte také nějaké vlastní nápady nebo na vrhy na zajímavé výlety s dětmi?

Doufám, že se na těchto krásných místech potkáme ;-)

 

Zajímavé odkazy

Liberecká pražírna - prodejna čerstvě pražené kávý a káva s sebou 
Tip pro vás: Centrum asistované reprodukce EUROPE IVF poskytuje komplexní léčbu poruch neplodnosti.