I tátové se rádi starají o své děti

Facebook - Táta na mateřské Google + Táta na mateřské  Twitter - Táta na mateřské RSS - Táta na mateřské

Partneři

Originální samolepky na auto

Mámy pro mámy - podpořme předčasně narozené Kulíšky a jejich rodiče

Vše o levácích

Budete překvapeni, jak svobodně může vzdělávání fungovat.
Od maminky

Tour de Kids

Tátové - táta a dítě

Střídavka
LOM

 

Poslední komentáře

Maminky, pozor: Znáte pravdu o Nestlé?

Nestlé – to jsou přeci čokolády a káva, ne? Ale kdepak. Pod značkou Nestlé se skrývá mnohem víc! Kromě sladkostí a instantní kávy pořídíte s logem Nestlé také kulinářské výrobky, cereálie, nápoje, bezlepkové potraviny a kojeneckou výživu. Kojenecká výživa dokonce stála za zrodem Nestlé! Zjistěte s námi, kde se Nestlé vzalo, a jako bonus vám prozradíme, kde výrobky Nestlé pořídíte nejvýhodněji!

Dítě s čokoládou

Kde se vzalo Nestlé? Za vším je dětská výživa!

Společnost Nestlé byla založena roku 1866. Za založením firmy stály pokusy o vytvoření náhrady za mateřské mléko, která by umožnila hodnotnou výživu a často i záchranu života dětí matek, které nemohou kojit. Během několika let si dětská výživa pod značkou Nestlé získala oblibu po celém světě. Nestlé se dokonce stalo prvním výrobcem dětské výživy v ČSR. Vsaďte na prověřenou značku!

Dítě pijící mléko

Kvalitní výrobky nemusí být předražené!

Současný vývoj značky Nestlé je spojován se zdravou výživou a životním stylem. Za vším stojí mnohaletý výzkum a vývoj, díky kterému patří výrobky Nestlé k tomu nejkvalitnějšímu na trhu. Nestlé trvá na dodržování přísných standardů dodávaných surovin a zásad ekologické udržitelnosti. Jaký má Nestlé hlavní cíl? Zjistit optimální kombinaci ceny a kvality u všech svých výrobků. Takže kvalitu výrobků Nestlé můžete svému děťátku dopřát i vy!

Ukazující díte

Nestlé – to pravé i pro vaše dítko?

Díky neustálému vývoji nyní může Nestlé nabídnout to nejlepší i pro vaše dítko. Kojenecká mléka BEBA PRO jako jediná na trhu obsahují živé probiotické kultury Bifidus BL, které jsou podobné těm, které obsahuje mateřské mléko. Zajišťují tak správný vývoj děťátka. A když začnete s příkrmy, určitě si zamilujete kaše, mlíčka s kaší či Yogo příkrmy Nestlé. Jsou vyrobeny jen z těch nejkvalitnějších surovin a pořídíte je v nepřeberném množství příchutí!

Krmené dítě

Nenechte si ujít bezva akci!

Nestlé si pro vás ve spolupráci s Feedo.cz připravilo skvělou akci, ve které pořídíte výrobky Nestlé za super ceny. Kojenecká mléka BEBA pořídíte již od 229 Kč, kaše pořídíte s 15% slevou a mlíčka s kaší na vás čekají v akci 4+2 zdarma. Jako bonus dostanete k nákupu dárek v podobě hračky značky Munchin. A navíc budete mít poštovné zdarma! Stačí nakoupit na Feedo.cz jakékoliv výrobky značky Nestlé alespoň za 1799 Kč. Dopřejte svému dítku kvalitní výrobky Nestlé!

Hodnocení článku: 
Průměr: 3.5 (2 počet)
Sdílej

Komentáře

No Avatar
Karolína Vetchá (neověřeno) on 3. Listopad 2016 - 7:56

Dobrý den, já teď momentálně probdím noci kvůli sxnovi co je nějak nenasytný a v půl roce jsem musela začít dávat umělou stravu, protože mu už moje mlíčko na noc nestačilo. Nejdřív jsme měli problémy s kolikama a když jsme je vyřešili probiotickými kapkami od Valosunu, které zabíají na 100% oproti espumizanu tak teď tohle! Ale Míčko beba na noc nám pomáhá...A co se cukrů týká tak to mám vyskoušené u dcery, že jí nedávám doma vůbec sladkosti, protože je pak jak z divokých vajec!

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste opravdoví hosté a předejít spamu.

Zajímavé odkazy

Liberecká pražírna - prodejna čerstvě pražené kávý a káva s sebou 
Tip pro vás: Centrum asistované reprodukce EUROPE IVF poskytuje komplexní léčbu poruch neplodnosti.