I tátové se rádi starají o své děti

Partneři

Originální samolepky na auto

Mámy pro mámy - podpořme předčasně narozené Kulíšky a jejich rodiče

Vše o levácích

Budete překvapeni, jak svobodně může vzdělávání fungovat.
Od maminky

Tour de Kids

Tátové - táta a dítě

Střídavka
LOM

 

Poslední komentáře

Nakladatelství Junior je odborníkem přes dětskou literaturu

Nakladatelství Junior

Nakladatelství Junior, které vzniklo v roce 1992,  se především zaměřuje na dětskou literaturu. V pozdějších letech přidalo také edici pro dospělé, ve které se zaměřuje především na populárně naučnou literaturu a knihy o horách.

Od svého vzniku vydalo Nakladatelství Junior více než 800 různých titulů a to od pohádkových knížek, přes leporela, encyklopedie až po vzdělávací a interaktivní knihy pro děti předškolního a mladšího školního věku.

V internetovém obchodě www.nakladatelstvi-junior.cz si můžete koupit knížky určené pro nejmenší až po knížky pro děti školou povinné. Naleznete zde knížky plné pohádek vhodné pro malé školáky nebo ke čtení před spaním na dobrou noc. Prodáváme i knížky, které napomáhají logickému myšlení dítěte, nebo knížky, se kterými naučíte dítě malovat a rozvíjet tak jeho talent.

Hledáte-li knížky pro nejmenší, pro děti chodící do mateřské školky, pro předškoláky nebo malé školáky? Tak jste na správném místě.

Chodí-li vaše dítě do školy nebo se teprve chystá do první třídy, prodáváme knížky pro malé školáky, které navazují na slabikáře a doplňují tak školní učebnice. Napomáhají malým školákům k tvorbě slovní zásoby, velká písmenka pomáhají dětem se čtením, rozvíjejí myšlení a fantazii malého školáka.

Proč číst dětem před spaním?

Rituál čtení knížek a pohádek před spaním pozitivně ovlivňuje dětskou psychiku, čtení před spaním má mnoho pozitivních aspektů. Děti se učí vnímat a naslouchat hlas matky nebo otce, vnímají předčítaný příběh, zlepšuje se slovní zásoba a fantazie. Děti se naučí vnímat knihu jako součást domácnosti, ve škole jsou vnímavější a nedělá jim problém pracovat s učebnicemi a psaným textem.

Nakladatelství Junior nabízíme také knihy pro dospělé čtenáře a rodiče. Především knihy zaměřené na přírodu a populárně-naučnou literaturu, kuchařky a literaturu faktu.

Proč nakupovat knihy v internetovém knihkupectví Junior? Jak jsme již výše zmínili, nakladatelství se zaměřuje přímo na dětské knížky. Dále zde najdete velký výběr knížek pro různé věkové skupiny, všechny knížky máme skladem, zaručujeme rychlou expedice.

 

Zajímavé odkazy

Liberecká pražírna - prodejna čerstvě pražené kávý a káva s sebou 
Tip pro vás: Centrum asistované reprodukce EUROPE IVF poskytuje komplexní léčbu poruch neplodnosti.