I tátové se rádi starají o své děti

Partneři

Originální samolepky na auto

Mámy pro mámy - podpořme předčasně narozené Kulíšky a jejich rodiče

Vše o levácích

Budete překvapeni, jak svobodně může vzdělávání fungovat.
Od maminky

Tour de Kids

Tátové - táta a dítě

Střídavka
LOM

 

Poslední komentáře

Nálož od Hamánka

Hamánek

Dostalo se nám potěšení ochutnat různé dobroty od Hamánka. Popravdě na něm obě mé děti, z větší části vyrostly. Cenově dostupné příkrmy, přesnídávky a svačinky jim vždy docela chutnaly. Po otevření balíčku zmizely jako první „cucíky“ KV s červeným ovocem 120g. Tyto skvěle skladovatelné pytlíčky s uzávěry jsou při delším cestování autem k nezaplacení. Zasytí a většinou i interiér auta přežije bez větší újmy.

Další na řadě byli oblíbené přesnídávky ve skle. Neznám dítě, které by je nemělo rádo a po pravdě občas po nich šáhnu i já, ale psssst. Přesnídávka a piškot - kouzelná kombinace.  Dítě je může již od velmi útlého věku. Většinou neobsahují přidané cukry, barviva a lepek.  A hlavně jsou prostě chuťově dobré.

Větší svačinky, balené po dvou v plastovém obalu, ocení hlavně maminky, co nosí nákupy v rukou. Každý gram skla na víc se počítá a stejně tak i cesta k recyklačnímu kontejneru. Chuťově si se skleněnými nijak nezadají.

Hamánek

Příkrmy zeleninové s masem a jinými dobrotami mým dětem vždy chutnaly. Mně osobně vždy trochu odpuzovali vzhledově, ale hlavně, že strávníkům „jedou“ . Horší to vždy bylo s úklidem. Mrkvové pyré šlo ze stolu vždy velmi obtížně. Ovšem být šikovnější tak nejspíš tolik nenaděláme. Teď již jsou děti samostatné, a když si něco rozlijí, tak si to i utřou.

Na závěr opravdová lahůdka Hamánek nápoj ze žlutého ovoce bez přidaného cukru., je opravdu dobrý, jen jsme jej načali, byl fuč, kuchyní se jen rozléhal dětský křik: JÁ CHCI JEŠTĚ! No tak jsem letěl do „sámošky“.

Všechny výroby produktové řady Hamánek naleznete na webových stránkách www.hamanek.cz. Je zde i hromada popisků a rad co a jak. 

Zajímavé odkazy

Liberecká pražírna - prodejna čerstvě pražené kávý a káva s sebou 
Tip pro vás: Centrum asistované reprodukce EUROPE IVF poskytuje komplexní léčbu poruch neplodnosti.