I tátové se rádi starají o své děti

Partneři

Originální samolepky na auto

Mámy pro mámy - podpořme předčasně narozené Kulíšky a jejich rodiče

Vše o levácích

Budete překvapeni, jak svobodně může vzdělávání fungovat.
Od maminky

Tour de Kids

Tátové - táta a dítě

Střídavka
LOM

 

Poslední komentáře

Návrat do práce po rodičovské dovolené

Tak jsem se vrátil do práce. Popravdě poslední půlrok na rodičovské jsem se na to opravdu těšil. Že uvidím děti méně, pročistí se mi mozek, budu opět v každodenním kontaktu s lidmi. To poslední se mi splnilo bezezbytku, otevřel jsem si prodejnu kávy. Nevěřil bych, jak rád si budu povídat se zákazníky.

A ejhle po dvou měsících jsem zjistil, že mi ta každodenní rutina s dětmi vlastně tak trochu chybí. Ne, že bych je neviděl ráno, než jdu do práce. Tzn. připravit snídani, vyčistit zuby a další ranní nezbytnosti. Po prázdninách přibude ještě ranní cesta do školky. Ale stejně, jak jsem byl zvyklý být s nimi každý den v podstatě od rána do večera, je to jiné.

Naštěstí domů nechodím až večer, tak mám čas si s nimi pohrát. Víkendy trávíme celé společně. Letos jsme si jako rodina dali závazek zdolat minimálně 20 rozhleden a už jsme hodně za půlkou. To samozřejmě není náš jediný program na víkend, ale jeto příjemné zpestření a ty mé prcky to hrozně baví.

Ve „školkovém“ roce to začne být ještě zajímavější. Děti chtějí chodit do odpoledních kroužků. To znamená, že budou dny, kdy je tak akorát „šoupneme do pelechu“. Já vím je to přirozené, ale nikdo z nás rodičů na to není připravený. Naštěstí jde o pozvolný vývoj a ne okamžitý zvrat.  

Zajímavé odkazy

Liberecká pražírna - prodejna čerstvě pražené kávý a káva s sebou 
Tip pro vás: Centrum asistované reprodukce EUROPE IVF poskytuje komplexní léčbu poruch neplodnosti.