I tátové se rádi starají o své děti

Partneři

Originální samolepky na auto

Mámy pro mámy - podpořme předčasně narozené Kulíšky a jejich rodiče

Vše o levácích

Budete překvapeni, jak svobodně může vzdělávání fungovat.
Od maminky

Tour de Kids

Tátové - táta a dítě

Střídavka
LOM

 

Poslední komentáře

Nejlepší večerníček všech dob vyhlášen

Aktualizováno: Anketa o nejlepší večerníče byla vhlášena 9.2. ve 21:20. Třetí místo Bob a Bobek - králíci z klobouku; druhé místo O Krtkovi; nejlepší večerníček je Krkonošská pohádka

Také se s kamarády z dětství, v práci nebo se svými dětmi dohadujete, který večerníček byl, je a bude nejlepší? U nás doma se pořád přetahujeme mezi manželovými „Pohádkami o mašinkách“ a mými „Bobem a bobkem“ :-) Syn však nedá dopustit na „Krtečka“. Vše je samozřejmě spjato s naším dětstvím a tak je jasné, že každému učarovala jiná pohádka. Hádkám však o nejlepší večerníček bude brzy konec.

Česká televize vyhlásila anketu o „Nejlepší večerníček“, kde můžete do 13.ledna 2013 hlasovat právě pro ten svůj nejoblíbenější. Vzápětí bude slavnostně vyhlášen vítěz v zábavném pořadu, který budou moderovat Aleš Háma a Jakub Wehrenberg. Odvysílá ho Česká televize dne 9.2. 2013. Pozor hlasování již ukončeno!

Neváhejte tedy hlasovat na …. pro Makovou panenku, Krakonoše, Rákosníčka, Jelena Větrníka, Černokněžníka Zababu, Maxipsa Fíka, Broučky, Jáju a Páju, Pana Krbce, Amálku či Žovku nebo pro novější hrdiny srdíček našich dětí jako jsou Krysáci, Kanafásek, Vydrýsek či Žížaláci.

Vstávat, vstávat a cvičit!!! A proooč? Protože je ráno!!! Ale já mám ještě noc :-)

 

 

Bob a bobek králíci z klobouku

Černokněžník Zababa - Pohádky o mašinkách

Zajímavé odkazy

Liberecká pražírna - prodejna čerstvě pražené kávý a káva s sebou 
Tip pro vás: Centrum asistované reprodukce EUROPE IVF poskytuje komplexní léčbu poruch neplodnosti.