I tátové se rádi starají o své děti

Vyhledej akci

Např. 28/11/2020

Partneři

Originální samolepky na auto

Mámy pro mámy - podpořme předčasně narozené Kulíšky a jejich rodiče

Vše o levácích

Budete překvapeni, jak svobodně může vzdělávání fungovat.
Od maminky

Tour de Kids

Tátové - táta a dítě

Střídavka
LOM

 

Poslední komentáře

Nepropásni

Na této stránce naleznete zajímavé akce ze všech regionů České republiky. Můžete se inspirovat, jaký zvolit program na víkend či všední den. Pro rychlejší orientaci můžete využít vyhledávání akce. Jsou řazené podle kraje, okresu nebo data konání.  Akce můžete též přidávat, hodnotit a v komentářích vyjádřit svůj názor na ně. Pro přídání akce je nutná registrace a následné přihlášení. Další způsob přidání akce je poslat nám informace o ní na e-mail

Cvičení rodičů s dětmi a pokračovací cvičení předškolních dětí od 3 let

Město: 
Typ akce: 
Středa, 10 Srpen, 2016 - 18:30

Všestranné cvičení pro rodiče s dětmi/ cca od 1 roku/ na nářadí, s náčiním a pomůckami.Začátek v září 2016 v tělocvičně TJ Pankrác Praha 4, Lomnického 1. Každé úterý od 10 hod.Všestranné pokračovací cvičení pro předškolní děti od 3 let, v tělocvičně TJ Pankrác,Praha 4,Lomnického 1.Každé úterý odpoledne od 15,45 hod.

ÁČKOFEST - Den nejen pro rodinu 2016

Kraj: 
Město: 
Typ akce: 
Sobota, 18 Červen, 2016 - 10:00 - 22:00

Zveme vás na třetí ročník Áčkofestu, festivalu s kvalitním a zábavným programem, kde mohou budoucí rodiče a rodiny s dětmi aktivně strávit společný čas, načerpat informace nejen o těhotenství a rodičovství a odnést si skvělý kulturní zážitek. Celodenní program festivalu je sestaven z tradičních, ale i méně obvyklých pohybových, hudebních a tvořivých dílen, které jsou vybírány tak, aby si na své přišly všechny věkové kategorie návštěvníků.

Divocí koně a zubři v Čechách

Typ akce: 
Středa, 23 Březen, 2016 - 17:30

Jak se daří divokým koním po jejich ročním pobytu v Čechách, s jakými nástrahami se tvůrci projektu potýkali, a jak probíhá soužití divokých koní se zubry, se dozvíte na přednášce Dalibora Dostála, ředitele organizace Česká krajina.Přijd´te se seznámit s jedním z nejsledovanějších environmentálních projektů u nás osobně! Vstupné: 50 Kč dospělí, 30 Kč děti a seniořiZpůsob platby: na místě Na tuto akci je nutné se zaregistrovat na:

Čmeláci a včely samotářky - užiteční opylovači

Typ akce: 
Pondělí, 22 Únor, 2016 - 17:30

Bez opylení není úroda a opylovačů v krajině ubývá. Proč jsou tito živočichové v přírodě tolik důležití, jak jim můžeme pomoci a jak je nalákat i na svou zahradu nám prozradí Petr Dobrý, spoluautor webů www.cmelaci.cz a vcelkysamotarky.cz.

Ptákoviny - Černí vládci zimy

Neděle, 25 Leden, 2015 - 16:00 - 18:00

Hravé, tvořivé a informativní setkání s velmi zajímavou a společenskou ptačí čeledí.Čeká Vás trošku tajuplné putování areálem po jejich stopě, odhalení a seznámení se s nimi. Pak se vrátíme do tepla, kde se o jednom z nich dozvíte, proč právě on a zjistíte jak je nám, lidem, podobný.

Stránky

Zajímavé odkazy

Liberecká pražírna - prodejna čerstvě pražené kávý a káva s sebou 
Tip pro vás: Centrum asistované reprodukce EUROPE IVF poskytuje komplexní léčbu poruch neplodnosti.