I tátové se rádi starají o své děti

Vyhledej akci

Např. 02/06/2020

Partneři

Originální samolepky na auto

Mámy pro mámy - podpořme předčasně narozené Kulíšky a jejich rodiče

Vše o levácích

Budete překvapeni, jak svobodně může vzdělávání fungovat.
Od maminky

Tour de Kids

Tátové - táta a dítě

Střídavka
LOM

 

Poslední komentáře

Hlavní město Praha

Cvičení rodičů s dětmi a pokračovací cvičení předškolních dětí od 3 let

Město: 
Typ akce: 
Středa, 10 Srpen, 2016 - 18:30

Všestranné cvičení pro rodiče s dětmi/ cca od 1 roku/ na nářadí, s náčiním a pomůckami.Začátek v září 2016 v tělocvičně TJ Pankrác Praha 4, Lomnického 1. Každé úterý od 10 hod.Všestranné pokračovací cvičení pro předškolní děti od 3 let, v tělocvičně TJ Pankrác,Praha 4,Lomnického 1.Každé úterý odpoledne od 15,45 hod.

Divocí koně a zubři v Čechách

Typ akce: 
Středa, 23 Březen, 2016 - 17:30

Jak se daří divokým koním po jejich ročním pobytu v Čechách, s jakými nástrahami se tvůrci projektu potýkali, a jak probíhá soužití divokých koní se zubry, se dozvíte na přednášce Dalibora Dostála, ředitele organizace Česká krajina.Přijd´te se seznámit s jedním z nejsledovanějších environmentálních projektů u nás osobně! Vstupné: 50 Kč dospělí, 30 Kč děti a seniořiZpůsob platby: na místě Na tuto akci je nutné se zaregistrovat na:

Čmeláci a včely samotářky - užiteční opylovači

Typ akce: 
Pondělí, 22 Únor, 2016 - 17:30

Bez opylení není úroda a opylovačů v krajině ubývá. Proč jsou tito živočichové v přírodě tolik důležití, jak jim můžeme pomoci a jak je nalákat i na svou zahradu nám prozradí Petr Dobrý, spoluautor webů www.cmelaci.cz a vcelkysamotarky.cz.

Ptákoviny - Černí vládci zimy

Neděle, 25 Leden, 2015 - 16:00 - 18:00

Hravé, tvořivé a informativní setkání s velmi zajímavou a společenskou ptačí čeledí.Čeká Vás trošku tajuplné putování areálem po jejich stopě, odhalení a seznámení se s nimi. Pak se vrátíme do tepla, kde se o jednom z nich dozvíte, proč právě on a zjistíte jak je nám, lidem, podobný.

Ekologická domácnost prakticky (Intenzivní jednodenní kurz)

Sobota, 24 Leden, 2015 - 09:00 - 19:30

Připravily jsme pro vás intenzivní jednodenní kurz, kde si společně ukážeme a prakticky naučíme vyrábět běžně používané věci v domácnosti.První část dne je celá věnována výrobě mýdla metodou za studena z různých olejů. Dozvíte se vše, co potřebuje vědět začínající mýdlářka.  Vzorky mýdel si odnesete na domácí použití.Ve druhé části dne se budeme zabývat výrobou klasických mléčných výrobků - tvarohu, krémového sýra, pudinku, másla a smetanovo-tvarohového dezertu a uvaříme si i chutnou alternativu masa. Toto vše na konec ochutnáme s čerstvým domácím syrovátkovým chlebem.

Stránky

Zajímavé odkazy

Liberecká pražírna - prodejna čerstvě pražené kávý a káva s sebou 
Tip pro vás: Centrum asistované reprodukce EUROPE IVF poskytuje komplexní léčbu poruch neplodnosti.