I tátové se rádi starají o své děti

Vyhledej akci

Např. 02/06/2020

Partneři

Originální samolepky na auto

Mámy pro mámy - podpořme předčasně narozené Kulíšky a jejich rodiče

Vše o levácích

Budete překvapeni, jak svobodně může vzdělávání fungovat.
Od maminky

Tour de Kids

Tátové - táta a dítě

Střídavka
LOM

 

Poslední komentáře

Pardubický

Legendární stíhací letoun Spitfire bude k vidění v Pardubickém nákupním centru

Město: 
Typ akce: 
Úterý, 7 Květen, 2013 - 09:00 - Pátek, 31 Květen, 2013 - 21:00

Symbol odhodlaného boje československých válečných letců za svobodu vlasti – to je bojový letoun Supermarine Spitfire Mk. IX. Spitfire bude od 7. do 16. května 2013 vystaven v AFI Paláci. Poté jej nahradí ultralehký letoun Bleriot XI., který zůstane v nákupním centru až do konce května. Repliky letadel vystavených v AFI Paláci jsou součástí pozemního doprovodného programu každoroční Aviatické pouti Ing. Jana Kašpara, která se letos uskuteční 1. a 2. června 2013 na letišti v Pardubicích.

Putovní výstava o hrdinech naší doby

Město: 
Typ akce: 
Čtvrtek, 2 Květen, 2013 - 09:00 - Neděle, 19 Květen, 2013 - 23:00

Výstava fotografií a příběhů představuje lidi nejrůznějšího věku, povolání a sociálního statusu, které spojuje jedna věc – bojují, byť často osamoceně, proti bezpráví, které je přítomno i v dnešní demokratické společnosti.  Výstavu bude možné shlédnout od 2. do 19. května 2013 v pardubickém AFI Paláci. Tato putovní výstava je součástí projektu Hrdinou může být každý, kterou pořádá Liga lidských práv. Hlavním partnerem je sociálně-ekologická nevládní organizace Nesehnutí. Výstavu doplní také diskusní večery a kampaň Nebuď béééčko, buď hrdinou.

Velikonoce v AFI Paláci - Pardubice 2013

Město: 
Typ akce: 
Pátek, 29 Březen, 2013 - 15:00 - 20:00

Malí i velcí návštěvníci AFI Paláce se již brzy mohou těšit na zajímavý velikonoční program, který pro ně připravila tato nákupní galerie. V pátek 29. března od 15 hodin si budou moci užít odpoledne plné soutěží, zábavných scének, hudebních čísel a velikonočního kouzlení. Do pardubického AFI Paláce dorazí školák Albertík a jeho přátelé, kteří budou programem provázet.

Stránky

Zajímavé odkazy

Liberecká pražírna - prodejna čerstvě pražené kávý a káva s sebou 
Tip pro vás: Centrum asistované reprodukce EUROPE IVF poskytuje komplexní léčbu poruch neplodnosti.