I tátové se rádi starají o své děti

Vyhledej akci

Např. 02/06/2020

Partneři

Originální samolepky na auto

Mámy pro mámy - podpořme předčasně narozené Kulíšky a jejich rodiče

Vše o levácích

Budete překvapeni, jak svobodně může vzdělávání fungovat.
Od maminky

Tour de Kids

Tátové - táta a dítě

Střídavka
LOM

 

Poslední komentáře

Středočeský

Tábor s tancem a sportem

Sobota, 16 Srpen, 2014 (Celý den) - Sobota, 23 Srpen, 2014 (Celý den)

 Chceš vyzkoušet tanec ve skupině, nebo už s ním máš nějaké zkušenosti? Baví tě sportovat? Na Táboře s tancem a sportem si můžeš vybrat – dnes půjdu na break dance, zítra si zahraju fotbal a pozítří vyrobím dárek pro tu modrookou slečnu z druhého oddílu. ;-) Nebo možná zůstanu celý týden u sportu… Zahraješ si přehazovanou, basketbal, fotbal, stolní tenis i rugby. Tanečníci se mohou těšit na house dance, wacking, R´n´B, break dance, zumbu a další styly.

Doctor Who?

Město: 
Sobota, 2 Srpen, 2014 (Celý den) - Sobota, 16 Srpen, 2014 (Celý den)

 Vydejte se s námi na nebezpečnou cestu časem a prostorem!Nastupte do modré policejní budky a nechte se okouzlit všemi divy světa našeho i jiných. Budeme cestovat mezihvězdným prostorem křížem krážem a časem vpřed, vzad, nahoru i napříč. Potkáme děsivá i méně děsivá monstra, některá jsou i docela roztomilá, zahrajeme si s nimi třeba na schovku nebo na honěnou.

Stojánky na malovaná vajíčka

Město: 
Sobota, 12 Duben, 2014 - 14:00

Srdečně zveme na další autorský workshop otevřeného Atelieru Surjaloka.Tentokrát si budete moci vyrobit pěkné velikonoční stojánky, které se budou hodit (nejen) na sváteční stůl. Stojánek pojme čtyři vajíčka a hlídají je dva velikonoční zajíčci. Provedení je bytelné, a tak vaše dílo vydrží jako pěkná dekorace i několik let.Dílna je určena pro dospělé i děti (ideálně 6-99 )Počet míst omezen. Prosíme využijte možnosti včasné rezervace.Cena 160,- Kč--Ela Gaurí www.surjaloka.com

Tvoření bez hranic - Únorové vločkování s Piškotkou

Město: 
Sobota, 8 Únor, 2014 - 10:00

Lektoruje Ela Gaurí, Surjaloka ArtCena za osobu Kč 120,-  Rodinné vstupné: rodič + dvě děti do 11 let Kč 320,-čas konání 10:00-12:00Vhodné pro dospělé do 99let s dětmi od 5let. Zváni jsou i dospěláci  i bez dětí :-)Přivolejme si sníh čistý a jiskřivý, jak jej známe z pohádek... Originální autorský workshop z dílny Otevřeného atelieru Surjaloka za použití mnoha typů vatových polotovarů (bílé, růžové piškotky aj.) a přírodních i alternativních materiálů k dekoru.

Stránky

Zajímavé odkazy

Liberecká pražírna - prodejna čerstvě pražené kávý a káva s sebou 
Tip pro vás: Centrum asistované reprodukce EUROPE IVF poskytuje komplexní léčbu poruch neplodnosti.