I tátové se rádi starají o své děti

Vyhledej akci

Např. 02/06/2020

Partneři

Originální samolepky na auto

Mámy pro mámy - podpořme předčasně narozené Kulíšky a jejich rodiče

Vše o levácích

Budete překvapeni, jak svobodně může vzdělávání fungovat.
Od maminky

Tour de Kids

Tátové - táta a dítě

Střídavka
LOM

 

Poslední komentáře

Letní pobytový tábor

Tábor s tancem a sportem

Sobota, 16 Srpen, 2014 (Celý den) - Sobota, 23 Srpen, 2014 (Celý den)

 Chceš vyzkoušet tanec ve skupině, nebo už s ním máš nějaké zkušenosti? Baví tě sportovat? Na Táboře s tancem a sportem si můžeš vybrat – dnes půjdu na break dance, zítra si zahraju fotbal a pozítří vyrobím dárek pro tu modrookou slečnu z druhého oddílu. ;-) Nebo možná zůstanu celý týden u sportu… Zahraješ si přehazovanou, basketbal, fotbal, stolní tenis i rugby. Tanečníci se mohou těšit na house dance, wacking, R´n´B, break dance, zumbu a další styly.

Záchranářský tábor: Mise 112

Město: 
Neděle, 10 Srpen, 2014 (Celý den) - Neděle, 24 Srpen, 2014 (Celý den)

August 2014. Czech Republic. Mountain cottage Pencovka. Místo konání historicky prvního mezinárodního cvičení a soustředění záchranářských týmů – Mission 112. Do srpnového finále se probojovaly jen ty nejlepší týmy z celého světa. Cílem cvičení je prověřit schopnosti jednotlivých týmů, které se utkají o prestižní putovní pohár Henryho Dunanta.

Doctor Who?

Město: 
Sobota, 2 Srpen, 2014 (Celý den) - Sobota, 16 Srpen, 2014 (Celý den)

 Vydejte se s námi na nebezpečnou cestu časem a prostorem!Nastupte do modré policejní budky a nechte se okouzlit všemi divy světa našeho i jiných. Budeme cestovat mezihvězdným prostorem křížem krážem a časem vpřed, vzad, nahoru i napříč. Potkáme děsivá i méně děsivá monstra, některá jsou i docela roztomilá, zahrajeme si s nimi třeba na schovku nebo na honěnou.

Expedice Krakonoš

Kraj: 
Město: 
Neděle, 27 Červenec, 2014 (Celý den) - Neděle, 3 Srpen, 2014 (Celý den)

Chceš ochutnat lektvar z Krakonošovy zahrádky? Vydej se s námi do krkonošské přírody. Anče, Kuba i hajnej nám pomohou najít cestu ke Krakonošovi. Jestli získáš recept na jeho čarový lektvar dříve než Trautenberk, to už záleží jen na tobě. Týdenní tábor je určen zejména pro ty, kteří jedou na pobytový tábor poprvé. Během týdne se naučíme spoustu zálesáckých dovedností, a protože okolí poskytuje báječné příležitosti pro turistiku, vydáme se na nenáročné dobrodružné výlety, načerpáme v horské přírodě nové síly a možná najdeme i peříčko sojky – hlídačky.

Letní tábor: Tábor s tancem a sportem

Město: 
Sobota, 27 Červenec, 2013 (Celý den) - Sobota, 3 Srpen, 2013 (Celý den)

Věk: 9–13 let   Počet účastníků: 37   Cena: 3150 Kč   Záloha: 2400 Kč – v případě získání grantu MHMP se jedná o konečnou částku   V ceně je zahrnuto: doprava, ubytování, strava 5× denně, pitný režim, program, pedagogický a zdravotnický dozor, materiál, odměny, pojištění.   Co vás čeká: Milovníci tance se mohou těšit na každodenní lekce v nejrůznějších tanečních stylech – vyzkouší si street dance, break dance, latinsko-americké tance, zumbu a další.

Stránky

Zajímavé odkazy

Liberecká pražírna - prodejna čerstvě pražené kávý a káva s sebou 
Tip pro vás: Centrum asistované reprodukce EUROPE IVF poskytuje komplexní léčbu poruch neplodnosti.