I tátové se rádi starají o své děti

Vyhledej akci

Např. 25/08/2019

Partneři

Originální samolepky na auto

Mámy pro mámy - podpořme předčasně narozené Kulíšky a jejich rodiče

Vše o levácích

Budete překvapeni, jak svobodně může vzdělávání fungovat.
Od maminky

Tour de Kids

Tátové - táta a dítě

Střídavka
LOM

 

Poslední komentáře

Benešov

Tábor s tancem a sportem

Sobota, 16 Srpen, 2014 (Celý den) - Sobota, 23 Srpen, 2014 (Celý den)

 Chceš vyzkoušet tanec ve skupině, nebo už s ním máš nějaké zkušenosti? Baví tě sportovat? Na Táboře s tancem a sportem si můžeš vybrat – dnes půjdu na break dance, zítra si zahraju fotbal a pozítří vyrobím dárek pro tu modrookou slečnu z druhého oddílu. ;-) Nebo možná zůstanu celý týden u sportu… Zahraješ si přehazovanou, basketbal, fotbal, stolní tenis i rugby. Tanečníci se mohou těšit na house dance, wacking, R´n´B, break dance, zumbu a další styly.

Letní tábor: Tábor s tancem a sportem

Město: 
Sobota, 27 Červenec, 2013 (Celý den) - Sobota, 3 Srpen, 2013 (Celý den)

Věk: 9–13 let   Počet účastníků: 37   Cena: 3150 Kč   Záloha: 2400 Kč – v případě získání grantu MHMP se jedná o konečnou částku   V ceně je zahrnuto: doprava, ubytování, strava 5× denně, pitný režim, program, pedagogický a zdravotnický dozor, materiál, odměny, pojištění.   Co vás čeká: Milovníci tance se mohou těšit na každodenní lekce v nejrůznějších tanečních stylech – vyzkouší si street dance, break dance, latinsko-americké tance, zumbu a další.

Letní tábor: Trable kmotra Panzaniho

Město: 
Sobota, 29 Červen, 2013 (Celý den) - Sobota, 13 Červenec, 2013 (Celý den)

Věk: 11–16 let Počet účastníků: 30 Cena: 4200 Kč Záloha: 3500 Kč – v případě získání grantu MHMP se jedná o konečnou částku V ceně je zahrnuto: doprava, ubytování, strava 5× denně, pitný režim, program, pedagogický a zdravotnický dozor, materiál, odměny, pojištění. Co vás čeká: Starý don Panzani má trable, a to nejen tak ledajaké. Jedné noci mu záhadně shořel dům a podle všech indicií v něm měl uhořet i on sám a navíc… jeho jediný syn je nyní nezvěstný.

Zajímavé odkazy

Liberecká pražírna - prodejna čerstvě pražené kávý a káva s sebou 
Tip pro vás: Centrum asistované reprodukce EUROPE IVF poskytuje komplexní léčbu poruch neplodnosti.