I tátové se rádi starají o své děti

Vyhledej akci

Např. 22/03/2019

Partneři

Originální samolepky na auto

Mámy pro mámy - podpořme předčasně narozené Kulíšky a jejich rodiče

Vše o levácích

Budete překvapeni, jak svobodně může vzdělávání fungovat.
Od maminky

Tour de Kids

Tátové - táta a dítě

Střídavka
LOM

 

Poslední komentáře

Praha

ÁČKOFEST - Den nejen pro rodinu 2016

Kraj: 
Město: 
Typ akce: 
Sobota, 18 Červen, 2016 - 10:00 - 22:00

Zveme vás na třetí ročník Áčkofestu, festivalu s kvalitním a zábavným programem, kde mohou budoucí rodiče a rodiny s dětmi aktivně strávit společný čas, načerpat informace nejen o těhotenství a rodičovství a odnést si skvělý kulturní zážitek. Celodenní program festivalu je sestaven z tradičních, ale i méně obvyklých pohybových, hudebních a tvořivých dílen, které jsou vybírány tak, aby si na své přišly všechny věkové kategorie návštěvníků.

Mateřídouškoví výlety

Město: 
Typ akce: 
Neděle, 17 Květen, 2015 - 09:00

Jezdíte rádi s dětmi na výlety do přírody? Můžete vyrazit s námi na výpravy plné dobrodružství a her pro ty nejmenší. Tým lektorek pro Vás nově připravuje každý měsíc sobotní výlety. Trasa a program budou uzpůsobeny pro „školkové“ děti. Pro děti do tří let doporučujeme mít k dispozici krosničku či jiné „přenášelo“. Doprava bude hlavně vlakem nebo autobusem. Uvedený čas je orientační, po přihlášení dostanete příslušné bližší informace. Termíny Mateřídouškových výletů:  17. květen (neděle), 13.

Výroba z včelích produktů v rámci včelařského kroužku

Kraj: 
Město: 
Úterý, 2 Prosinec, 2014 - 16:00 - 17:30

Také vás fascinuje tajuplný život včel a rádi byste se o něm dozvěděli více? Máte rádi med a zajímá vás, jak poznat ten kvalitní? Chtěli byste si vyzkoušet vlastní zručnost v rukodělné dílně a vyrobit si něco z včelích produktů?Pak neváhejte a zúčastněte se prosincového setkání včelařského kroužku! Náš kroužek je určen dětem od 5 do 15 let a je ideální volnočasovou aktivitou pro všechny, kteří mají rádi přírodu a její pestré obyvatelstvo.

Promítání filmu „Strategie zahnuté okurky“

Kraj: 
Město: 
Čtvrtek, 11 Prosinec, 2014 - 18:00 - 20:00

V běžných obchodech nenarazíte na zahnuté okurky či propletené mrkve, ač se takové plody běžně rodí. Proč tomu tak je a kde lze zeleninu přírodních tvarů a chutí získat?Odpovědí je komunitou podporované zemědělství (KPZ), „jiné“ zemědělství, které ctí přírodu a fairplay. Více se o tomto alternativním přístupu k potravinám dozvíte právě ve filmu Strategie zahnuté okurky, který dokumentuje činnost skupiny Gartencoop působící v německém Freiburgu.

Stránky

Zajímavé odkazy

Liberecká pražírna - prodejna čerstvě pražené kávý a káva s sebou 
Tip pro vás: Centrum asistované reprodukce EUROPE IVF poskytuje komplexní léčbu poruch neplodnosti.