I tátové se rádi starají o své děti

Vyhledej akci

Např. 02/06/2020

Partneři

Originální samolepky na auto

Mámy pro mámy - podpořme předčasně narozené Kulíšky a jejich rodiče

Vše o levácích

Budete překvapeni, jak svobodně může vzdělávání fungovat.
Od maminky

Tour de Kids

Tátové - táta a dítě

Střídavka
LOM

 

Poslední komentáře

Zábava

Den otevřených dveří České televize - 2013

Město: 
Typ akce: 
Sobota, 4 Květen, 2013 - 09:00 - 18:00

Široké veřejnosti se otevře atraktivní zákulisí České televize. Na první květnovou sobotu přichystala ČT nejenom prohlídku tří největších studií, ale také bohatý doprovodný program plný her, soutěží a setkání s více než čtyřiceti osobnostmi televizní obrazovky - moderátory i herci. Kromě hlavního sídla v Praze na Kavčích horách, ve kterém jsou přichystány tři návštěvní trasy, se ve stejný den otevřou také areály v Brně a v Ostravě. Letošní rok je speciální nejen obsahem, ale také rozsahem expozice.

Festival Nápadů - Liberec 2013

Kraj: 
Město: 
Typ akce: 
Sobota, 18 Květen, 2013 - 14:00 - 18:00

Ještě máme v živé paměti velikonoční Jarmark a už se na Konopné připravuje další akce. Stejně jako v uplynulých třech letech chystáme pro návštěvníky Centra aktivního času Konopná Festival nápadů, tentokrát s podtitulem Jsme spolu. Uskuteční se v sobotu 18. 5. 2013 od 14:00do 18:00 hod na zahradě a venkovních terasách Centra. Bude zaměřen na rodinu a nejrůznější formy, jak být spolu. Pro malé i velké návštěvníky připravíme zábavný program, taneční a hudební pódiová vystoupení na téma pohádky „Alenka v říši divů“. Přichystány budou zajímavé soutěže pro celé rodiny, atrakce a výtvarné dílny.

Den rodiny - Ústí nad Labem 2013

Kraj: 
Typ akce: 
Sobota, 18 Květen, 2013 - 10:00 - 18:00

Přijďte si zařádit! Skákací hrady, klaun Kiki, Mickey & Minnie, Facepainting, dětské disko, soutěže pro děti a navíc každé dítko obdrží malý dárek! Vstupné dobrovolné, vybrané peníze věnujeme na charitativní účely v Ústí nad Labem! Těšíme se na Vás ;-)

Stránky

Zajímavé odkazy

Liberecká pražírna - prodejna čerstvě pražené kávý a káva s sebou 
Tip pro vás: Centrum asistované reprodukce EUROPE IVF poskytuje komplexní léčbu poruch neplodnosti.