I tátové se rádi starají o své děti

Partneři

Originální samolepky na auto

Mámy pro mámy - podpořme předčasně narozené Kulíšky a jejich rodiče

Vše o levácích

Budete překvapeni, jak svobodně může vzdělávání fungovat.
Od maminky

Tour de Kids

Tátové - táta a dítě

Střídavka
LOM

 

Poslední komentáře

Rozmýšlejte, než zveřejníte fotky svého dítěte na internetu!

Dítě na WC

Dáváte rádi fotky svých ratolestí na internet? Možná bychom se měli zamyslet, kdo a jak se na naše děti dívá. A hlavně co budou ony říkat za pár let, až spolužáci najdou jeho/její fotky, jak se koupe. Zaděláváte jim na velký problém do budoucna. Začíná to posměchem a končí nevybíravou šikanou. Za takovou publicitu nám potomek jistě poděkuje.

A proto než na internetu zveřejníme obrázky našich dětí, zamysleme se.  Je nutné, aby všichni viděli nahatého „mimouše“ ve vaně. Že jsou vaše fotky na facebooku v bezpečí, tak na to okamžitě zapomeňme. Není nic jednoduššího než, stáhnout fotky z jakéhokoli profilu. Na to člověk nemusí být zběhlý hacker, aby se podělil o fotky někoho jiného. A přiznejme si, dnes děti již ve školce umí s počítačem líp než my.

Ani já nejsem výjimka, též na svém profilu pár fotek svých ratolestí mám. Ovšem rozhodně nejsou děti ve vaně nebo nahé, kdekoli. A do budoucna budu nad vkládáním fotek na sociální sítě více přemýšlet.  Nechci své děti zbytečně dostat do nepříjemných situací.

Jak vám by se líbilo, kdyby kdokoli, bez vašeho svolení zveřejnil nějakou vaši choulostivou fotku. Už vidím to nadšení, kdy najdete jak nahý (nahá) vylézáte třeba z rybníka. Ovšem není to jen o těchto choulostivých fotografiích. Již od mala děláte takzvanou digitální stopou vašim dětem. Té se již do konce života nezbaví. Facebook například i po zrušení vašeho profilu data uchovává dál. A přes google, který indexuje vše, najdete na internetu prakticky cokoli.

Podívejte se do svého profilu, na to, co všechno o sobě a svých dětech píšete. Jaké fotky tam máte? Zamyslete se, zda by nebylo lepší nějaké vymazat a pár příspěvků upravit. Fotky ratolestí posílejte babičce raději e-mailem nebo jí je ukažte osobně.

Bezpečnost dětí na internetu-Rádce zodpovědného rodiče lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Budu rád, když se s námi v komentářích podělíte o své zkušenosti. 

Tags: 

Zajímavé odkazy

Liberecká pražírna - prodejna čerstvě pražené kávý a káva s sebou 
Tip pro vás: Centrum asistované reprodukce EUROPE IVF poskytuje komplexní léčbu poruch neplodnosti.