I tátové se rádi starají o své děti

Partneři

Originální samolepky na auto

Mámy pro mámy - podpořme předčasně narozené Kulíšky a jejich rodiče

Vše o levácích

Budete překvapeni, jak svobodně může vzdělávání fungovat.
Od maminky

Tour de Kids

Tátové - táta a dítě

Střídavka
LOM

 

Poslední komentáře

S dětmi na hudebním festivalu

Chystáte se s dětmi na nějaký hudební festival?  Nejprve si dobře rozmyslete, jestli vaše roční dítě vydrží ten hluk a shon! Nechci zde polemizovat, zda je rozumné s malými dětmi jezdit po akcích tohoto druhu. Jistě musíte počítat s tím, že potomek nevydrží jen na pivu a klobáse. Ale toto není velkou překážkou v době příkrmů a přesnídávek ve skleničkách.  Myslím, že když hezky požádáte v některém stánku vám je i ohřejí.  Velmi důležitým faktorem je i pitný režim.

Spaní ve stanu bývá pro děti zpestřením, tak si jej většinou užijí. Ale jak zabránit jejich ztracení v davu? Nedávno mi kamarád vnukl nápad, jak tomuto zabránit. Kupte bílé tričko a fix na textil! Zepředu napište MÁMA a telefonní číslo, na záda TÁTA a také číslo telefonu! Možná to není bůhví jak elegantní, ale je to účelné. K večeru to můžete ještě vylepšit o tzv. chemické světlo přilepené na záda kobercovou páskou. Chemické světlo nevydává žádné teplo, takže nemůže dítěti nijak ublížit. Vydrží svítit cca 3—4 hodiny, což by mělo stačit. Vy pak máte přehled, kde se vaše dítě zrovna pohybuje.

Osobně bych za hudbou hrozně rád s manželkou a dětmi vyrazil, ale myslím si, že počkáme, až dětem budou víc jak dva roky. Máte také nějaké zážitky či nápady a zkušenosti z festivalů s dětmi? 

Zajímavé odkazy

Liberecká pražírna - prodejna čerstvě pražené kávý a káva s sebou 
Tip pro vás: Centrum asistované reprodukce EUROPE IVF poskytuje komplexní léčbu poruch neplodnosti.