I tátové se rádi starají o své děti

Partneři

Originální samolepky na auto

Mámy pro mámy - podpořme předčasně narozené Kulíšky a jejich rodiče

Vše o levácích

Budete překvapeni, jak svobodně může vzdělávání fungovat.
Od maminky

Tour de Kids

Tátové - táta a dítě

Střídavka
LOM

 

Poslední komentáře

Pohledem táty

Rodičovská dovolená – bilancování

Táta na mateřské (rodičovské) dovolné

Předně chci upozornit, že tyto řádky jsou psány mými zkušenostmi a názory. Dotknou li se někoho z vás čtenářů a čtenářek, předem se omlouvám. Mám za sebou dohromady pět let rodičovské dovolené, s půl roční pracovní přestávkou a děkuji, opravdu děkuji za ni. Ale začnu od začátku. Na tom, že opustím své zaměstnání a půjdou na rodičovskou dovolenou, jsme se manželkou domluvili předem. Rozhodnutí to bylo z velké části pragmatické.

Dítě prý do restaurace nepatří

Dítě v restauraci

Zaujal mne článek na Ona dnes o dětech v restauraci. Popisoval co na jejich chování říkají rodiče a jak to vidí ostatní hosté. Ano je pravda, že dítě v restauraci (kavárně) bez dozoru, je rušivý element. Může způsobit i nějaký karambol. Ovšem co mě doslova zarazilo, byla diskuze pod článkem. Názory „dítě do restaurace nepatří“ nebo „co by tam vlastně dělalo“ a podobně.

Internet nebo kamenný obchod?

Nákup - e-shop

Asi každý z nás běžných uživatelů internetu si pokládá otázku, nakupovat v e-shopu nebo ne? Osobně jsem velký zastánce online nakupování, ta obrovská úspora času, nemačkání se v obchodě u kasy a naprostá svoboda rozhodování, mi prostě naprosto vyhovuje. Ano jsou věci, které bych přes internet rozhodně nekupoval , kalhoty, boty a pár dalších maličkostí. Ovšem i kamenný obchod má své výhody.

Rozhovor s ženou Táty na mateřské

Kdo přišel s nápadem, že zůstane doma táta?

Abych pravdu řekla, nejsem si jistá. Manžel už krátce po seznámení tvrdil, že si chce najít ženu, která ho bude živit a on si krátit volnou chvíli u kulečníkového stolu (v té době hrál ligu a my si stůl pořídili i domů). Když jsme se začali bavit o rodině, postoupilo to k tomu, že bude hrát a přitom houpat celý den kočárek u kulečníku a já jak jinak makat. Když však došlo na pravé rozhodnutí, asi jsem to byla já, kdo škemral, že moje práce je pro mě druhým dítětem, a když budu doma 3 roky, jsem z kola venku.

Jak si s dětmi užít prohlídku hradu aneb zřícenin je všude dost

Tuto otázku jsme si s manželkou položili asi před rokem a půl. Jelikož zastáváme názor „co nemáš rád, nečiň jinému“ nechtěli, jsem naše prcky tahat na standartní prohlídky. Jedna z věcí co opravdu nesnášíme je tříleté dítě řvoucí nudící se na prohlídce. Proto nás ani nenapadlo chodit na standartní třiceti a více minutové prohlídky. Mým názorem, že každý z nás by se měl zamyslet, zda si jeho potomek prohlídku hradu alespoň trochu užije.

Stránky

Zajímavé odkazy

Liberecká pražírna - prodejna čerstvě pražené kávý a káva s sebou 
Tip pro vás: Centrum asistované reprodukce EUROPE IVF poskytuje komplexní léčbu poruch neplodnosti.