I tátové se rádi starají o své děti

Partneři

Originální samolepky na auto

Mámy pro mámy - podpořme předčasně narozené Kulíšky a jejich rodiče

Vše o levácích

Budete překvapeni, jak svobodně může vzdělávání fungovat.
Od maminky

Tour de Kids

Tátové - táta a dítě

Střídavka
LOM

 

Poslední komentáře

vánoce

Co s nevhodnými dárky k vánocům

Přinesl vám ježíšek nevhodný dárek? Jestliže jste pod stromečkem našli něco, co již doma máte, nebo neodpovídá vaší velikosti či podobně, nezoufejte. Požádejte o paragon (fakturu) a vyrazte do obchodu, kde byl dárek koupen.  U většiny obchodníků je výměna zboží bezproblémová. Samozřejmě najdou se i výjimky.  Většinou se zdráhají vrátit peníze, ale zpravidla vám zboží vymění za jiné. Zboží by mělo být nepoužité, vyzkoušení se samozřejmě na toto nevztahuje. Původní obal a vše co k balení naleželo je velkou výhodou.

Vánoce - Pochybná tradice pouštění vánočního kapra

Tato „tradice“ vznikla již dávno, ale i tak je pro kapry ve většině případů smrtelná. Kapři při výlovu a převozu trpí stresem, který zaviní úbytek tělesné hmotnosti. Pro aklimatizaci v novém prostředí nemají dostatek energie. Prudká změna teploty, kvality vody a jiné faktory zaviní kaprovu pomalou smrt. Možná to nezní hezky, ale nejlepší pro kapry je rychlá smrt nejlépe hned u prodejce.  Jeho převoz domů a následný pobyt ve vaně je také utrpením.

Nebezpečí číhá ve vánočním světelném řetězu

Při výběru z bohaté nabídky vánočních světelných ozdob a řetězů by spotřebitelé neměli zapomínat na to, že pro venkovní osvětlení platí jiná pravidla než pro vnitřní ozdoby. V zájmu bezpečnosti by zejména výběru těchto ozdob měli věnovat náležitou pozornost. Inspektoři ČOI při kontrolách v obchodní síti i na tržištích každoročně zjišťují a zakazují prodej mnoha rizikových elektrických vánočních ozdob, které nevyhovují bezpečnostním standardům.

 

Rozsvícení vánočního stromu v Liberci 2012

Nedělní podvečer rozzářil náměstí E. Beneše vánoční strom. Jeho rozsvícení předcházel vánoční koncert sborů Lesněnky a Ještěd a sopranistky Ivety Hejdukové. Zazněly převážně koledy a písně úzce spjaté s vánočními svátky. Poté zazněl projev Liberecké primátorky Martiny Rosenbergové, která poté rozsvítila již zmiňovaný strom. Velkým překvapením byl živý orloj. Napište jak se Vám akce líbila.

Zajímavé odkazy

Liberecká pražírna - prodejna čerstvě pražené kávý a káva s sebou 
Tip pro vás: Centrum asistované reprodukce EUROPE IVF poskytuje komplexní léčbu poruch neplodnosti.