I tátové se rádi starají o své děti

Partneři

Originální samolepky na auto

Mámy pro mámy - podpořme předčasně narozené Kulíšky a jejich rodiče

Vše o levácích

Budete překvapeni, jak svobodně může vzdělávání fungovat.
Od maminky

Tour de Kids

Tátové - táta a dítě

Střídavka
LOM

 

Poslední komentáře

Zima

V mrazech si procházku s dítětem dobře rozmyslete!

Dítě v kombinéze - zima

Chodíte s dítětem pravidelně na procházky a přemýšlíte jak ho ochránit před silným mrazem? Toto je hodně zásadní otázka pro zdraví vašeho potomka. V těchto třeskutých mrazech bychom si procházku s malými dětmi měli dobře rozmyslet. Stojí nám za to, riskovat rýmu nebo nedej bože omrzliny? Budete-li dodržovat několik zásad, můžete toto riziko snížit, bohužel ale ne úplně odstranit.

Boby s volantem stále frčí

Navnadili jsme vás minulým článkem o připravených bobových a sáňkařských dráhách? Vidíte za oknem sněhovou nadílku a těšili jste se, že ten správný bob či sáňky letos nadělí Ježíšek pod stromeček? A ono nic?

Dnes ve dnech, kdy kamenné i internetové obchody potřebují doprodat zimní zboží je druhá nejlepší šance k nákupu. Ani na připravené dráhy není nutno zajíždět daleko, pro nejmenší děti to stejně není ještě bezpečné.

Vánoce - Pochybná tradice pouštění vánočního kapra

Tato „tradice“ vznikla již dávno, ale i tak je pro kapry ve většině případů smrtelná. Kapři při výlovu a převozu trpí stresem, který zaviní úbytek tělesné hmotnosti. Pro aklimatizaci v novém prostředí nemají dostatek energie. Prudká změna teploty, kvality vody a jiné faktory zaviní kaprovu pomalou smrt. Možná to nezní hezky, ale nejlepší pro kapry je rychlá smrt nejlépe hned u prodejce.  Jeho převoz domů a následný pobyt ve vaně je také utrpením.

Kam na sáně a boby aneb nebaví nás šlapat do kopce

A je to tady ZIMA! Začalo sněžit, teplota klesla pod nulu. Hodně „dobrých“ řidičů zjistilo, že silnice kloužou. Bohužel někteří dost pozdě.  Ale jinak spousty lidí v mém okolí zimunemá rádo. Tvrdí že mrznou, že je málo slunce a podobně. Ale jak říkají Eskymáci „Neexistuje špatné počasí jen špatné oblečení.“.  A proto nezůstávejte celou zimua vyrazte s dětmi na kopec. Lidé co lyžují mají jednoduchou volbu areálů, pro jejich sport je jich u nás spousta. Ale co mi sáňkaři, bobaři nebo dokonce „ježdíkáři“a pytlaři.

Zajímavé odkazy

Liberecká pražírna - prodejna čerstvě pražené kávý a káva s sebou 
Tip pro vás: Centrum asistované reprodukce EUROPE IVF poskytuje komplexní léčbu poruch neplodnosti.