I tátové se rádi starají o své děti

Partneři

Originální samolepky na auto

Mámy pro mámy - podpořme předčasně narozené Kulíšky a jejich rodiče

Vše o levácích

Budete překvapeni, jak svobodně může vzdělávání fungovat.
Od maminky

Tour de Kids

Tátové - táta a dítě

Střídavka
LOM

 

Poslední komentáře

Tábor pro táty a děti

Ve středisku volného času, vzdělávání a služeb Labyrint Kladno již po mnoho let pořádají nejrůznější letní i zimní tábory pro děti všech věkových kategorií. V poslední době se k těm klasickým pobytovým určeným pouze pro děti přidávají ještě příměstské nebo pobytové pro rodiče. V letošním roce se však objevila jedna zcela mimořádná novinka, tábor pro Tatínky s dětmi s vtipným podnázvem „matky netřeba, otec je Bůh!“.

Tento ojedinělý tábor měl letos svou premiéru na Turistické základně v Libušíně, kam se na konci srpna sjelo devět tatínků se svými dětmi od 3 do 10 let z celé České republiky. V krásném prostředí chatového tábora obklopeného lesy strávili dobrodružných 5 dnů. Vedoucí si pro ně připravili nejrůznější sportovní, zábavné i adrenalinové hry. Děti si se svými tatínky mohly užít na příklad orientační běh, míčové a skupinové hry, noční stezku odvahy, výlet do Zoo parku Zájezd, střílení ze vzduchovek, luků a kuší nebo lezení na umělé horolezecké stěně. Nechyběl ani správný táborák s opékáním špekáčků a zpíváním táborových písní.

Tábor měl veliký úspěch, dokonce si účastníci pro příští léto zažádali o jeho prodloužení z pěti na sedm dnů. Jeden z tatínků na příklad napsal: Tábor pro táty a děti se nám s dcerou velice líbil a zjistili jsme, že je snad jediný svého druhu v ČR. Proto jsme taky přijeli z větší dálky než ostatní. Organizace byla báječná, kolektiv skvělý. Děkujeme moc a těšíme se na příští ročník.

Tags: 

Zajímavé odkazy

Liberecká pražírna - prodejna čerstvě pražené kávý a káva s sebou 
Tip pro vás: Centrum asistované reprodukce EUROPE IVF poskytuje komplexní léčbu poruch neplodnosti.